Battle Zone Archery

Sedeli ste ako malí pred televíziou, okúzlene pozerali na Robina Hooda a priali si tiež bojovať s lukom a šípmi? Vaše sny sa môžu stať skutočnosťou! Zoberte svojich kolegov, vydajte sa na Archery Attack “akčnú lukostreľbu”, či inak nazývaný Archery Tag a staňte sa aspoň na chvíľu akčným hrdinom na vašom teambuildingu.

 

Nemusíte sa však báť žiadnej ujmy na zdraví. Luky sú vyrobené zo špeciálneho materiálu a šípy sú namiesto normálnych hrotov zakončené gumou. Každý z vás navyše dostane ochrannú masku na tvár. Potom už nebude nič brániť tomu, aby ste sa na vašej firemnej akcii, či športovom dni vydali do boja, strieľali po svojich protihráčoch a nechali adrenalín pumpovať celým svojím telom!

 

Na pripravenom ihrisku nájdete niekoľko prekážok, za ktorými je možné sa schovávať a takticky vyčkávať, až sa váš cieľ dostane na dostrel. Aký štýl tejto športovej hry zvolíte, je ale čisto len na vás. Môžete utvoriť tímy a dobíjať nepriateľské územie, snažiť sa ukoristiť nepriatelovu vlajku alebo si napríklad zahrať starú dobrú vybíjanú – akurát namiesto lopty s luko-streleckým vybavením. Kto rýchlo behá, má postreh, presnú mušku a vie sa dobre schovávať, bude kráľom Battle Zone Archery!

 

Túto novinku možno označiť absolútnou jednotkou medzi teambuildingové hry outdoor! Trúfnete si vyzvať svojich kolegov do boja?