iPad Treasure Hunt „Catch the Monkey“

Kvalitne a zábavne strávený večer, interaktívne úlohy, súťaženie, návšteva klubov a podnikov, tanec a smiech… Večerná aktivita “Catch the Monkey” v sebe spája všetko a je ideálny zábavný program na firemnú akciu!

 

Počas celej „Tour de Bar“ iPad Honby za Pokladom vás bude sprevádzať naša sprievodkyňa. Budete rozdelení do tímov a máte 2,5 hodiny na to, aby ste vyhrali túto inovatívnu a netradičnú teambuildingovú súťaž. Každý tím musí efektívne narábať s časom a nájsť si svoju vlastnú trasu pomocou interaktívnej mapy na iPade. Úlohy sa odhalia a aktivujú iba vtedy, keď dorazíte na miesto určené GPS. Naša aktivita iPad Treasure Hunt je absolútnou novinkou a získala si priazeň ako outdoor aktivita či program na mnohých firemných akciách!

 

Čakajte nečakané! Táto hra je kombináciou otázok, bláznivých fotografických a video úloh, indícií, QR kódov… a omnoho viac. Fotky a videá, ktoré vám po hre zostanú, určite vyčaria úsmev na vašej tvári a budú vám tento skvelý zážitok a firemný event, či firemný večierok ešte dlho pripomínať.

Kategórie: