Novinka! iPad Treasure Hunt

Nudia vás klasické firemné akcie? Hľadáte teambuilding, ktorý sa bude vašim kolegom naozaj páčiť? Vyskúšajte IPAD Treasure Hunt!

Nepremeškajte šancu dokázať, že práve váš tím je ten najlepší v najzábavnejšej zážitkovej hre.Fantastickú zábavu a dobrodružný teambuilding plný napätia zažijete exkluzívne len u nás.

O čom IPAD Treasure Hunt je?

Účastníci sú rozdelení do dvoch alebo viacerých tímov, takže môžu proti sebe súťažiť napríklad jednotlivé oddelenia firmy. Po úvodnej inštruktáži dostane každý tím iPad so softvérom, ktorý riadi hru, so zoznamom úloh, ktoré je potrebné vyriešiť.  Jednotlivé tímy majú 2 – 3 hodiny na to, aby navštívili čo najviac miest a vyriešili tajnú misiu. Celá hra je riadená iPadom pomocou GPS a interaktívnou aplikáciou Treasure Hunt. Na obrazovke tabletu vidia súťažiaci nielen svoje úlohy na vybraných stanovištiach, ale zároveň aj polohu ostatných tímov, sledujú výsledky, prijímajú a posielajú správy a vtipy ostatným tímom. Všetko v reálnom čase.

Cieľom hry je stať sa tímom s najvyšším počtom bodov získaných nájdením a správnym vyriešením úloh. Úlohy a otázky sa zobrazia na iPade iba vtedy, keď tímy dorazia na miesto určené GPS, takže času nie je nazvyš a podvádzanie je nemožné.

Pri príprave tejto hry sme mysleli naozaj na každý detail. Táto nadčasová a inovatívna aktivita zaručuje spoločné riešenie úloh, smiech, aktívny oddych – je to najlepší spôsob, ako stráviť deň s kolegami. Doprajte si poriadnu dávku výbornej zábavy, po skončení ktorej Vám zostanú nielen fotografie a videá, ale hlavne nezabudnuteľný zážitok.

Program hry iPad Treasure Hunt je variabilný a podľa svojich preferencií si môžete vybrať s troch variant.

Milujete strhujúce akčné filmy v ktorých sa agenti snažia získať prísne utajené materiály?  Vyskúšajte si s nami variantu “Mission Possible“. Staňte sa na jeden deň tajnými agentmi, a zistite čo najviac informácií o biologických zbraniach.

Že akčne trháky nie sú pre vás a radšej si vyrazíte do baru či do klubu? S  “Catch the Monkey” žiaden problém. Vyrazte na neskutočne zábavný večer, plný interaktívnych úloh, súťaženia, návštev klubov, podnikov, tanca a smiechu.

Láka vás atmosféra starého centra, úzke uličky a malebné zákutia starého mesta? Vyskúšajte jedinečnú iPad Treasure Hunt “Spoznaj svoje mesto“, ktorá poskytne veľa zábavy a zároveň ukáže historické a kultúrne pamiatky z iného uhla.

Zažite úžasné dobrodružstvo a ukážte súperom, že dokážete čeliť rôznym výzvam, zvládate náročné logické úlohy i fyzické aktivity. Jednoducho povedané, staňte sa víťazmi!

Vyberte si jednu z našich variant:

Mission Possible

Staňte sa tajným agentom s našou variantou “Mission Possible”! Zažite lúštenie kódov, fyzické a logické úlohy spojené s prenasledovaním vašich konkurentov a pomôžte svet zachrániť splnením dôležitej misie!

Catch the monkey

Kvalitne a zábavne strávený večer, interaktívne úlohy, súťaženie, návšteva klubov a podnikov, tanec a smiech v sprievode našej guidky… Večerná varianta “Catch the Monkey” v sebe spája všetko.

Spoznaj svoje mesto

Chcete spoznať svoje mesto zábavnou formou? Vyskúšajte našu variantu iPad Treasure Hunt “Spoznaj svoje mesto” a uvidíte, že aj kultúrne pamiatky, fakty či história mesta môže mať ten pravý cvenk!