Battle Zone Archery

Archery Tag BratislavaSedeli ste ako malí pred televíziou, okúzlene pozerali na Robina Hooda a priali si tiež bojovať s lukom a šípmi? Vaše sny sa môžu stať skutočnosťou! Zoberte svojich kolegov, vydajte sa na Battle Zone Archery a staňte sa aspoň na chvíľu vaším detským hrdinom.

V našej aktivite Archery Tag Bratislava sa však nemusíte báť žiadnej ujmy na zdraví. Luky sú vyrobené zo špeciálneho materiálu a šípy sú namiesto normálnych hrotov zakončené gumou. Každý z vás navyše dostane ochrannú masku na tvár. Potom už nebude nič brániť tomu, aby ste sa vydali do boja, strieľali po svojich protihráčoch a nechali adrenalín pumpovať celým svojím telom!

Na pripravenom ihrisku nájdete niekoľko prekážok, za ktorými je možné sa schovávať a takticky vyčkávať, až sa váš cieľ dostane na dostrel. Aký štýl hry zvolíte, je ale čisto len na vás. Môžete utvoriť tímy a dobíjať nepriateľské územie, snažiť sa ukoristiť nepriatelovu vlajku alebo si napríklad zahrať starú dobrú vybíjanú – akurát namiesto lopty s luko-streleckým vybavením. Kto rýchlo behá, má postreh, presnú mušku a vie sa dobre schovávať, bude kráľom Archery Tag Bratislava! Trúfnete si vyzvať svojich kolegov do boja?