O Firemné mecheche

Ste už otrávený z klasických firemných podujatí a večierkov? Hľadáte nekonvenčný spôsob, ako odmeniť zamestnancov firmy v čase pandémie a rôznych obmedzení? Chcete so svojím pracovným tímom zažiť niečo výnimočné?

Objavte s nami excelentnú firemnú zábavu a odmeňte svoj skvelý tím výnimočným programom a jedinečnými zážitkami! Porazte nudu  a zorganizujte firemné mecheche, či firemný večierok Bratislava plný vzrušujúcich okamihov, nezabudnuteľných chvíľ,  triumfálnych víťazstiev a najzábavnejších momentov  v histórii vašej firmy. Všetky teambuildingy organizujeme a prisôsobujeme platným nariadeniam tak, aby boli zábavné a zároveň bezpečné pre všetkých zúčastnených.

firemný večierok BratislavaNetradičné firemné eventy, športové aktivity a excelentné teambuildingy organizujeme pre tímy stredných a väčších firiem už 12 rokov. Či má váš kolektív 10 alebo 100 členov, deň plný zážitkov, relaxu a nadšenia si užije každý.

Máte v tíme intelektuálov, ktorých lákajú náročné výzvy, skupinu nespútaných ľudí, ktorí milujú dobrodružstvo a vzrušenie, alebo dokonca kombináciu oboch?

V našej bohatej ponuke mimoriadne tvorivých a strhujúcich aktivít. Určite nájdete to pravé vzrušenie a zábavu pre všetkých členov vašej firmy. Spoznajte svoj tím v nových neobvyklých situáciách, povzbudzujte a motivujte ich k lepším výkonom, ale hlavne prežite spoločne výnimočný deň.

Nebudeme vás zaťažovať žiadnymi psychologickými stratégiami ani sledovaním a skúmaním. Ponúkame vám jedine 100% zábavu, relax a množstvo zážitkov. Máme nekonečne veľa fantázie a  skvelých nápadov, ktoré využívame na to, aby sme pre vás pripravili nezabudnuteľný teambuilding, firemný večierok Bratislava, deň plný nevšedných zážitkov, aktívneho oddychu, vzrušujúcich športových aktivít, alebo perfektný firemný event.

Ponuku podujatí a teambuilding aktivít neustále inovujeme a rozširujeme, aby sme vám poskytli čo najlepšie, najpopulárnejšie, ale tiež mimoriadne aktivity podľa vašich osobitých požiadaviek. Sme špecialisti na prvotriednu zábavu a relax, ale tiež vieme, ako sa výnimočne postarať o našich klientov tak, aby svoju energiu v danej chvíli vložili výlučne do nefalšovanej zábavy bez hraníc a svoj drahocenný čas strávili stopercentne.

Dajte si vo firme pauzu a príďte sa zabaviť, zahrať, zmerať svoje sily, zrelaxovať a nabiť sa novou energiou, ale predovšetkým prežiť výnimočný deň. Vyberte si z našich špeciálnych teambuidlingových, inovatívnych a športových aktivít a dajte zbohom nudným firemným stretnutiam a večierkom a zažite to pravé firemné mecheche!