Športovo inovatívne aktivity

Tradičný športový deň ste už zažili, ale tentokrát máte v pláne prekvapiť kolegov niečím výnimočným? Chcete, aby sa na vami zorganizovaný firemný event ešte dlho spomínalo?

Tak vyskúšajte niečo nové! Len exkluzívne u nás nájdete pre váš nezabudnuteľný teambuilding inovatívne, športové aktivity, ktoré ste ešte nikde nikdy nevyskúšali.

Nejde len o obyčajný športový teambuilding, s našimi netradičnými športovými aktivitami sa rozhodne nudiť nebudete. A to ani v prípade, že nie ste zapálený športovec. Do nášho portfólia inovatívnych firemných teambuildingov patrí celý rad rôznych zábavných a zážitkových aktivít.  Vašu firemnú akciu alebo teambuilding radi okoreníme niečím výnimočne nezabudnuteľným.

Zabudnite na firemné starosti a nechajte sa strhnúť originálnou zábavou. Vyskúšajte si naše zábavne ladené športové hry či netradične pojaté loptové športy. My búrame mýty o nudných športových dňoch a vy sami sa presvedčíte, že na športovom evente sa dokáže stopercentne zabávať každý člen vášho tímu. Vyštartujte s nami a užite si vzrušujúce i vtipné teambuildingové aktivity so štipkou napätia a množstvom zábavy.

Preferujete akčnosť a zvýšenú hladinu adrenalínu v krvi? Rozpumpujte svoj tep novinkou Battle Zone Archery! Staňte sa na chvíľu súčasťou družiny Robina Hooda a splňte si svoj detský sen. Sledovanie nepriateľa, presná muška pri strieľaní šípov z luku, behanie a skrývanie sa za prekážky, ale i strategické myslenie, to sú slová vystihujúce to pravé napätie, vzrušenie a radosť z tímového víťazstva.

Vravíte, že adrenalínu máte v práci viac než dosť? Tak pre vás máme niečo síce mierumilovnejšie, no o to viac zábavnejšie! Viete si seba a kolegov predstaviť oblečených v mega nafukovacích guliach? Týmto špeci oblekom tá najväčšia zábava však ešte len začína, pretože vy si to spolu rozdáte v zorbingových guliach na futbalovom ihrisku! Čím častejšie sa  vám podarí súpera na zemi rozkotúľať, tým vyššiu máte šancu skórovať a stať sa šampiónom Bubble Futbalu. Behanie po ihrisku v guliach, bezpečné nárazy a mäkké dopady vám ukážu,  ako sa z futbalu stane nezabudnuteľný zážitok! Tak čo, môžeme vetrať šatňu pre váš tím?

Hľadáte ešte niečo originálnejšie? Nech sa páči. Predstavujeme vám budúcnosť zábavy a zábavu v budúcnosti v jednom – Binocular Futbal.

Binocular Futbal je neuveriteľne zábavná inovatívna aktivita, ktorá presúva hru futbalu na vyšší level. Dajte si na oči naše špeciálne okuliare a dokážte, že zrak vás neklame a skutočne máte loptu už-už na kopačkách. Či už si váš futbalový tím poradí so súperom,  dvojitým videním či skresľujúcou vzdialenosť, víťazom zaručene bude crazy zábava a úsmev na tvári. Kedy obliekate dresy a rozdáte si to na ihrisku so súperom?

Máte radšej pohodu a preferujete klasické športové aktivity, ako vybíjaná, skákanie vo vreci, beh s vajcom…? Preneste sa do čias bezstarostného detstva a zabavte sa pri tradičných, ale stále veľmi obľúbených športových aktivitách.

Od fascinujúcej zábavy, neuveriteľných zážitkov a kopy smiechu vás delí malý krok. Vyberte si z našej ponuky a prežite nezabudnuteľný Športový deň!

Battle Zone Archery

Preferujete niečo akčné? Rozpumpujte svoj tep novinkou Battle Zone Archery!


Bubble Futbal

Vyskúšajte populárnu aktivitu Bubble Futbal a zažite zábavu o ktorej sa vám ani nesnívalo!


Binocular Futbal

Dajte si na oči naše špeciálne okuliare a vyskúšajte si zahrať originálny Binocular futbal!


Vybíjaná

Preferujete staršiu ale za to nikdy neotrepanú klasiku? Zažite s nami klasickú Vybíjanú!


Športový deň

Športový deň vás prenesie späť časom a vy budete zase ako kedysi vyčíňať, súťažiť a smiať sa.