Bubble Futbal

Bubble Futbal BratislavaKlasické športové hry vás už nebavia a radšej by ste si vyskúšali na firemnej akcii niečo nové, nepoznané? Potom vedzte, že Bubble Futbal Bratislava je presne to, čo hľadáte!

Nie je to len obyčajný futbal, všetci si na seba totiž najskôr nasadíte obrie zorbingové gule a až potom začne tá pravá zábava. Stojí vám protihráč v ceste na bránu? Proste sa rozbehnite, celou silou do neho narazte a len sledujte, ako sa bezmocne kotúľa do diaľky. Nezabudnite si ale kryť aj svoj chrbát, aby ste ako rotujúce gule neskončili na druhej strane ihriska aj vy.

Že to znie trochu drsne a nebezpečne? Niet sa čoho báť, nafukovacia plastová guľa vaše telá dokonale ochráni, a tak do seba pokojne môžete vrážať bez strachu o zdravie svoje aj kolegov. Teda máte možnosť plne sa oddať hre a sústrediť sa iba na prekonávanie súperov a strieľanie gólov. Nie je však nutné striktne dodržiavať klasické futbalové pravidlá – vašej fantázii sa medze nekladú! Vymyslite si pokojne vlastný spôsob hry, žarty a smiechu sa pri hre Bubble Futbal Bratislava stopercentne neubránite!

Tak na čo ešte čakáte?