Binocular Futbal

Zábavný teambuildingObyčajný futbal už máte v malíčku? Prekonať svojich protivníkov a dopraviť loptu za chrbát brankára už pre vás nie je vôbec žiadna výzva?

Vyskúšajte si Binocular Futbal zažite zábavný teambuilding a uvidíte, že si budete pripadať, ako keď hráte futbal zase prvýkrát v živote. Ako bonus sa ešte skvele pobavíte! Len trafiť sa do lopty vás bude stáť veľa úsilia, nieto ešte správne prihrať spoluhráčovi.

Hovoríte si, že to predsa nie je možné? Vďaka špeciálnym okuliarom, ktoré budete mať pri hre na očiach, to možné je. Upravujú totiž vnímanie vzdialenosti, a tak sa vám lopta môže zdať až desaťkrát bližšie, než naozaj je. Alebo naopak ďalej – v tom je ten vtip. Len pohybovať sa s okuliarmi, ktoré klamú váš zrak, bude úplne nová skúsenosť.

Pripravte sa aj na veľa premárnených kopov, zrážok s ostatnými hráčmi, zábavný teambuilding, zakopnutia cez loptu, netrafených hlavičiek a výnimočný pocit zadosťučinenia, keď sa vášmu tímu konečne podarí streliť gól! Smiať sa budete nielen vašim kolegom, ale aj sebe a vlastnej neschopnosti trafiť loptu, ktorá síce leží na zemi priamo pred vami, ale vy ju jednoducho nedokážete zasiahnuť. Iste to nebude najľahší futbal, ktorého ste schopní, ale nekonečná zábava je zaručená!