Vybíjaná

Hru vybíjaná pozná snáď každý. Možno ste ju hrali pri telocviku na základnej škole, alebo keď ste sa vonku zišli so svojou partiou. Vtedy stačilo vziať starú ošúchanú loptu, kriedou si nakresliť ihrisko, rozdeliť sa do tímov a začať hrať.

 

Vráťte sa s nami do dávnych rokov, zhromaždite svojich kolegov a zahrajte si na vašej firemnej akcii, či teambuildingu, vybíjanú. Uvidíte, ako sa budete baviť! Začnite klasikou s jednou loptou, dvoma kapitánmi a ich tímami rozdelenými na dvoch poloviciach ihriska. Môžete ale skúsiť aj iné typy tejto športovej hry, ktoré možno ešte nepoznáte. Čo tak si ešte pridať ďalšie lopty? Tímové zapálenie sa tak stáva rýchlejším, a ak chcete vyhrať, musíte mať oči všade.

 

Ďalšou možnou variantou na Váš firemný športový event sú všetci proti všetkým. Hráte tak len sami za seba a spoliehate sa len na svoje schopnosti chytať a čo najsvižnejšie a najpresnejšie hádzať, prichádzate ale o oporu tímu. Víťazstvo je potom však o to sladšie, je totiž len Vaše!

 

Samozrejme si s kolegami môžete vymyslieť aj vlastné pravidlá a použiť lôpt koľko chcete. Myslíte, že keď ste ako dieťa boli šampiónom, je to dnes stále rovnaké? Príďte to otestovať a zase s loptou zabojovať v našej hre Vybíjaná, ktorá vždy patrila medzi obľúbené tímové športy teambuilding!

Kategórie: