Teambuilding šitý na mieru

Chcete dokonalý firemný event, ale nevyhovuje vám balíčková ponuka? Máte špeciálne požiadavky a pri firemnom teambuildingu vyžadujete individuálny prístup? Chcete originálnu a jedinečnú firemnú akciu s allinclusive servisom? Chcete, aby sa na firemnej akcii bavili všetci členovia vášho tímu?

V takom prípade je pre vás ideálnym riešením Teambuilding šitý na mieru, v ktorom poskladáme akciu presne podľa vašich potrieb. Či už sa jedná o tematický večierok, firemnú párty, športový deň, adrenalínovú výzvu, teambuilding Bratislava, korporátne akcie alebo akúkoľvek inú variantu, celý proces vybrúsime do dokonalosti. Naše dlhoročné skúsenosti zaručujú dokonalé plánovanie, kreatívny prístup, stopercentnú organizáciu a kontrolu vášho firemného eventu.

Vyberte si aktivity, ktoré si plnými dúškami budú užívať všetci členovia vášho tímu a v zábave ich nebude obmedzovať vek, pohlavie ani fyzické  zdatnosti. Náš tím vám pripraví nezabudnuteľné chvíle plné zážitkov, na ktoré budú vaši zamestnanci ešte dlho spomínať! Všetky starosti s vymýšľaním, organizáciou a technickým zabezpečením vašej firemnej akcie hoďte na naše plecia.

Teambuilding Bratislava šitý na mieru zrealizujeme po vzájomnej konzultácii s vami, aby aktivity vyhovovali vášmu kolektívu po všetkých stránkach a firemný event priniesol vášmu tímu relax, zábavu a nezabudnuteľné zážitky. Povedzte nám o svojich víziách, cieľoch a predstavách a o všetko ostatné sa postaráme my.

Na základe informácií, ktoré nám poskytnete, a vašich požiadaviek vytvoríme scenár vašej firemnej akcie. Následne všetko s precíznosťou naplánujeme a pripravíme. Vyberieme najvhodnejšiu lokalitu, zabezpečíme ubytovanie, catering. O vašich zamestnancov sa postaráme tak, že si firemný event maximálne užijú a spomienky naň budú ešte dlho rezonovať v priestoroch vašej firmy.

Na trhu pôsobíme viac ako 12 rokov a za túto dobu sme pripravili akcie pre stovky klientov. Firemnú akciu na kľúč pripravíme pre vás s full servis službami nielen v Bratislave a kdekoľvek na Slovensku, ale máme bohaté skúsenosti s organizáciou aj v zahraničných destináciách (Praha, Budapešť, Amsterdam, Berlín…).

Keďže v oblasti firemnej zábavy sledujeme moderné trendy, mnohé atraktívne teambuilding aktivity nájdete na Slovensku v inovatívnej podobe exkluzívne len v našej ponuke.

Žiaden stres a starosti s organizáciou. Páči sa vám to?

Tak neváhajte už ani sekundu a kontaktujte nás!